קרייזי ג'אמפ טרמפ

 

פעילות גופנית יכולה להיות עסק מתיש ומייאש. כמה כבר אפשר לרוץ על הליכון, להירגע בפילאטיס או לצאת להליכה מסביב לשכונה? סביר להניח שבמוקדם או במהרה תתחילי להשתעמם מלבצע את אותה פעילות מונוטונית, פשוטה וחסרת מעוף, ובדיוק כך נשים רבות מתייאשות מביצוע פעילות גופנית. אם כך, מה דעתך לחזור לילדות, ליהנות כמו שידענו פעם- בלי גבולות, בלי מעצורים, בחיוך פרוע ושובב- ובאותו הזמן לחטב את הגוף, לשפר את הקואורדינציה ולרדת במשקל?

 

נשמע מופרך? לא ממש. הכירי את הקרייזי ג'אמפ טרמפ: אימון בטרמפולינות. 

אנחנו יודעות מה את עשויה לחשוב, טרמפולינה היא תחום ששייך לילדים בלבד. הרי מה כבר יכול להיות חינני באישה מבוגרת שמקפצת להנאתה על טרמפולינה? אז אולי תופתעי לגלות שקרייזי ג'אמפ טרמפ הוא אימון אירובי אנרגטי וממכר, שכל כולו זמן איכות שלך, של גופך ושל הנפש. במהלך האימון אנו מבצעות תרגילי גמישות ופיתוח הגוף, קופצות מצד לצד ומניעות את האיברים- והכל לצלילי מוסיקה מקפיצה ומדרבנת. עד מהרה תגלי שהאימונים, אשר מתבצעים בחדר גדול לצד נשים נוספות ומדריכה צמודה, הופכים מאימוני כושר מתישים לפעילות חברתית מהנה.

 

כמובן, כמו בכל פעילות גופנית מקצועית וטובה, היתרונות הבריאותיים והגופניים רבים: במהלך אימון קרייזי ג'אמפ טרמפ אנו מעצבות את הגוף, מאבדות משקל ומשפרות את סיבולת לב-הריאה שלנו. בין היתר, האימון הקופצני והאנרגטי גם תורם רבות לפיתוח הקואורדינציה, הפחתת הכולסטרול, שליטת הגוף במרחב ושיפור הגמישות. 

 

אנו מזמינות אותך להתחבר מחדש לילדה שבך, אותה ילדה תוססת וחסרת דאגות שרק רוצה לבלות, ליהנות ולצחוק בלי הפסקה. על הדרך גם תעצבי את הגוף...

אז בואי אלינו לשייפ-ליין, הירשמי לאימוני קרייזי ג'אמפ טרמפ ותוכלי לחטב את גופך בדרך הכי מהנה שיש. 

 

 

 

למידע נוסף: