קרדיו שייק

 

אימון גופני בלי להזיז שערה: להתאהב בגוף מחדש עם מכשיר רטט לא, את לא הוזה, הכותרת אמיתית ונכונה. המהפכה של ענף הכושר והספורט שהציגה לעולם את האימון

על גבי מכשיר רטט זמינה לכל אחת שרק תבחר לנסות ולהיווכח בתוצאות המרשימות. ללא מאמץ פיזי ובלי לבזבז יותר מדי זמן, מכשיר רטט אידיאלי ללוקות בתסמונת העצלנות הגופנית ולבעלות אלרגיות לחדרי כושר וספורט, אבל לא רק. כל היתרונות לעלות על המכשיר... ולהתחיל לרטוט!

 

חיזוק שרירים, חיטוב והרזיה

מכשיר רטט מפעיל את כל קבוצות השרירים בגוף בבת אחת. בדרך זו, לשרירים אין ברירה אלא להתכווץ כל כך עד שהם מתחזקים גם כשיורדים מהמכשיר. הודות לרטט האינטנסיבי שמפעיל את השרירים זרימת דם מתגברת, מערכת העצבים משתדרגת והגמישות במפרקי הגוף ובגידים תורמת לשיפור בתנועתיות ובפעילויות השגרה. כבונוס, השרירים המכווצים שזזים במהירות מחטבים את קווי המתאר של הגוף ומשפרים את הגזרה. 

 

שיפור הבריאות בבטחה מלאה

נכון, לא רק אנשים עצלנים נמנעים מפעילות גופנית. עבור אבים מדובר פשוט בסבל עקב בעיות בגב או בברכיים, במיוחד בקרב מבוגרים. האימון על גבי מכשיר רטט הוא תחת פיקוח מקצועי ובהתאם למצב האישי של כל מתאמן. בזכות תזוזתיות הרטט הכפויה על הגוף וחוסר המאמץ לזוז לבד, אין עומס על פלגי הגוף, לכן האימון בטוח גם עבור אנשים הסובלים מבעיות בריאותיות במפרקים. בנוסף, הרטט שמפעיל את השרירים בעוצמה רבה תורםלבניית העצם וכך מונע את בריחת הסידן. 

 

איזון, יציבות, שיווי המשקל, היציבות

העמידה על מכשיר הרטט עלולה להיראות קצת מלחיצה בתחילה, אך תוך דקות תרגישו פיזית איך שיווי המשקל מתאזן באופן טבעי ובלי מאמץ. הגוף ש"נאלץ" למצוא את נקודת האיזון על גבי מכשיר רוטט מגביר את יכולת ההסתגלות לשיווי המשקל ובכך מפתח את חוש היציבות במקרים אחרים בחיים שקשורים לאיבוד של שיווי משקל. 

 

גם לספורטאיות מקצועיות וגם לחסרות ניסיון

אחד היתרונות הבולטים של שיטת אימון על גבי מכשיר רטט הוא ההתאמה האישית למצב הבריאותי ולמסוגלות הפיזית. משקל גופך, העבר הספורטיבי, ההיסטוריה הרפואית והמטרות של האימון – כל הגורמים נלקחים בחשבון כדי לבנות עבורך תכנית אישית שתועיל לך לטווח הארוך. לכן, לא משנה אם את בעלת עבר מקצועי בספורט או שרק התחלת את דרכך, ההכוונה הצמודה תפורה במיוחד בשבילך. 

 

הריצה היחידה שתצטרכי לבצע תהיה כדי להירשם לאימון מכשיר רטט בסטודיו שייפ ליין. עם פתרון כל כך קל ויעיל שמוכיח את עצמו ברחבי העולם, אין סיבה שתתעצלי לקום מהספה ולמצוא את עצמך עומדת ורוטטת בהנאה. 

למידע נוסף: